Kilka słów o nas...:)

Neon od serca czyli LOVE LED NEON

Nie jesteśmy korporacją, nie jesteśmy gigantem, jesteśmy mamą, tatą, naszym małym szefem i kilkoma życzliwymi duszami, z którymi tworzymy LOVE LED NEON. Neon nie jest dla nas pracą, nie jest obowiązkiem, czymś co muszę zrobić, żeby przeżyć...Neon to pasja, entuzjazm, to część naszej codzienności (każdego wieczoru/nocy/poranka) :D

Jesteśmy mali, ale zdeterminowani i postanowiliśmy stworzyć w naszym warsztacie i showroomie na Pradze 6 (odwiedź nas) produkt, który zamienia każdy goły biały pokój w bezprecedensowo fascynującą przestrzeń sztuki, która przykuwa całą uwagę. Produkujemy neony całkowicie w Czechach, stosując własną innowacyjną metodę, której nikt inny w kraju nie używa. Rezultatem są absolutnie precyzyjnie wykonane Neony LED, które są idealnym odzwierciedleniem projektu, który wspólnie tworzymy, aż do najmniejszego szczegółu. Siłą LOVE LED Neon jest nasze wieloletnie doświadczenie w technologii LED, dlatego nasze produkty i komponenty są na profesjonalnym poziomie, odpowiednie nawet do zastosowań komercyjnych o dużym natężeniu pracy i wymogu nieskazitelnego wyglądu.

Każdy klient jest dla mnie jak przyjaciel i tak też traktuję każdego klienta. Jako przyjaciel, któremu chcę stworzyć najdoskonalszy LOVE LED Neon. Chcę, aby każdy z moich klientów był nie zadowolony, ale zachwycony efektami naszej współpracy. Czekam na wiadomość od Ciebie!

 

With LOVE Sabi, Edi, Ari a spol.

Masz pytanie? Zostaw nam kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą

Chcę tylko wiadomość e-mailem